Astrology Master, gezegenlerin konumlarını gösteren ve çeşitli astrolojik formüller yardımıyla hesaplamalar yapan, astroloji haritaları ve raporlar hazırlamanıza olanak sağlayan ileri düzey astroloji programı / uygulamasıdır.


Program astrolojiyi profesyonel olarak ele alma mantığıyla hazırlanmış olup astrolojiye ilgi duyanlar için eşsiz bir kaynaktır ve tamamen Türkçe'dir. Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır. Yalnıca doğum bilgilerini girerek kolayca rapor oluşturabilir, yorumları okuyabilir, dilerseniz çıktı alabilirsiniz. Astroloji de ilerlemek ve öğrenmek isteyen kişiler için de, bu işi profesyonel olarak yapanlar için de uygundur.


Astrology Master uygulamasında kullanıcı, hesaplama yapacağı kişilerin bilgilerini girerek çeşitli hesaplamalar yapabilir.Haritasına bakacağınız kişileri hesabınıza kaydederek aynı bilgileri farklı yerlerde kullanabilir, tekrar tekrar kişi bilgisi girmek zorunda kalmazsınız.


Astrology Master programı basit bir astroloji uygulaması değil, daha derinlemesine hesap ve analiz yapma imkanı sunan gelişmiş bir uygulamadır. Uygulamada doğum haritası, transit haritası, progres haritası, progres ve transit haritası, solar arks (solar arcs), solar arks ve transitler haritası, sinastri ilişki haritası, kompozit ilişki haritası, davison ilişki haritası, gezegen saatleri, anın haritası ve terimler sözlüğü bulunmaktadır.


Transit, progres ve solar ark haritalarında istediğiniz tarihi seçebilirsiniz. Bu sayede hem kişiye özel günlük astroloji yorumları alabilir ya da farklı bir tarihin haritalarına bakabilirsiniz.


Astrology Master, oldukça hızlı ve kesin sonuçlar vermesi sayesinde astrolojik hesaplamalar yapmak isteyenler için ideal bir yardımcıdır.


Astrology Master, profesyonel astrologlar yardımıyla test edilmiş olduğundan oldukça gelişmiş kullanıcı deneyimine ve kullanım kolaylığına sahiptir.


İleri hesaplama teknikleriyle farklı kriterleri ve sistemleri baz alarak gelişmiş haritalar çıkarmaya yardımcı olmaktadır.


Aynı zamanda çıkan sonuç tablolarını, yorumları, haritaları kolaylıkla pdf' e aktarabilirsiniz.


Yapacağınız çalışmalarda yardımcı olması dileğiyle...